| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Ωραίο. |
| Διάμετρο | < 910 mm |
| Περιοχή πάχους | 0.5-30 mm |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση όγκου | ≥1,0 × 1015Ω-cm |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 200°C |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αντιφλεγμονώδη | - Ναι, ναι. |
| Σετ συμπίεσης | < 10% |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
![]()
| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Ωραίο. |
| Διάμετρο | < 910 mm |
| Περιοχή πάχους | 0.5-30 mm |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση όγκου | ≥1,0 × 1015Ω-cm |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 200°C |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αντιφλεγμονώδη | - Ναι, ναι. |
| Σετ συμπίεσης | < 10% |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
![]()