| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
Ο Φωτοαποσβέστης Σιλικόνιος Σφουγγάρος είναι ένα υλικό υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν αντοχή στη φωτιά και αντοχή.Αυτός ο σπέρμα σιλικόνης κλειστών κυττάρων συνδυάζει εξαιρετική αντοχή στην τράβηξη (5-10 MPa) με αντοχή στις υπεριώδεις ακτίνες και ευελιξία, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικά περιβάλλοντα.
Με σταθερή αναλογία 0,45±0,03 και επιμήκυνση κατά το σπάσιμο 100-200%, αυτό το υλικό διατηρεί την ακεραιότητα κάτω από πίεση ενώ εξυπηρετεί τις κινήσεις.προσφέρει ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 100-200% |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Δάχος | 0.5-30 mm |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση όγκου | ≥1,0 × 1015Ω-cm |
| Σετ συμπίεσης | < 10% |
![]()
Ο ανθεκτικός στη φλόγα σπέρμα σιλικόνης χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατασκευάζεται από την Ohory Electric στο Dongguan της Κίνας, το προϊόν αυτό κατέχει πιστοποιητικά ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
Ο Φωτοαποσβέστης Σιλικόνιος Σφουγγάρος είναι ένα υλικό υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν αντοχή στη φωτιά και αντοχή.Αυτός ο σπέρμα σιλικόνης κλειστών κυττάρων συνδυάζει εξαιρετική αντοχή στην τράβηξη (5-10 MPa) με αντοχή στις υπεριώδεις ακτίνες και ευελιξία, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικά περιβάλλοντα.
Με σταθερή αναλογία 0,45±0,03 και επιμήκυνση κατά το σπάσιμο 100-200%, αυτό το υλικό διατηρεί την ακεραιότητα κάτω από πίεση ενώ εξυπηρετεί τις κινήσεις.προσφέρει ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 100-200% |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Δάχος | 0.5-30 mm |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση όγκου | ≥1,0 × 1015Ω-cm |
| Σετ συμπίεσης | < 10% |
![]()
Ο ανθεκτικός στη φλόγα σπέρμα σιλικόνης χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατασκευάζεται από την Ohory Electric στο Dongguan της Κίνας, το προϊόν αυτό κατέχει πιστοποιητικά ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA.