| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
Το φουσκωτό σιλικόνιο είναι ένα υλικό υψηλών επιδόσεων με εξαιρετική θερμική προστασία.Αυτό το λευκό σπέρμα σιλικόνης παρέχει ανώτερη αντοχή στη θερμότητα έως και 200 °C, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικό σιλικόνης, αυτός ο αφρός κλειστών κυττάρων διατηρεί τη δομική ακεραιότητα σε ακραίες συνθήκες.προσφέρει προσαρμόσιμες λύσεις για διάφορες απαιτήσεις μόνωσης σε διάφορες βιομηχανίες.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 100-200% |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αντιφλεγμονώδη | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 0.5-30 mm |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 200°C |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
| Διάμετρο | < 910 mm |
Το Ohory Electric Flame Retardant Silicone Foam είναι κατάλληλο για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν προστασία από πυρκαγιά και θερμική μόνωση:
Πιστοποιημένο με τα πρότυπα ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, αυτό το προϊόν προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με προσαρμόσιμες επιλογές συσκευασίας.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory Electric |
| Τροποποιημένο: | 1000 Pcs |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC |
Το φουσκωτό σιλικόνιο είναι ένα υλικό υψηλών επιδόσεων με εξαιρετική θερμική προστασία.Αυτό το λευκό σπέρμα σιλικόνης παρέχει ανώτερη αντοχή στη θερμότητα έως και 200 °C, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικό σιλικόνης, αυτός ο αφρός κλειστών κυττάρων διατηρεί τη δομική ακεραιότητα σε ακραίες συνθήκες.προσφέρει προσαρμόσιμες λύσεις για διάφορες απαιτήσεις μόνωσης σε διάφορες βιομηχανίες.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 100-200% |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αντιφλεγμονώδη | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 0.5-30 mm |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.1-0.2 W/mK |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 200°C |
| Ποσοστό | 0.45±0.03 |
| Διάμετρο | < 910 mm |
Το Ohory Electric Flame Retardant Silicone Foam είναι κατάλληλο για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν προστασία από πυρκαγιά και θερμική μόνωση:
Πιστοποιημένο με τα πρότυπα ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, αυτό το προϊόν προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με προσαρμόσιμες επιλογές συσκευασίας.