| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Ηλεκτρικό Busway είναι μια εξαιρετικά αποδοτική και αξιόπιστη λύση σχεδιασμένη για να καλύπτει τις απαιτητικές ανάγκες διανομής ενέργειας τόσο σε εσωτερικούς όσο και σε εξωτερικούς χώρους. Αυτό το πρωτοποριακό ηλεκτρικό προϊόν αγωγού διαύλου προσφέρει ευέλικτη και προσαρμόσιμη μετάδοση ηλεκτρικής ενέργειας, καθιστώντας το ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και υποδομικές εφαρμογές.
Σχεδιασμένο με ακρίβεια, αυτό το σύστημα ηλεκτρικού busway παρέχει ανώτερη απόδοση, ασφάλεια και ευκολία εγκατάστασης, προσαρμοζόμενο απρόσκοπτα σε διάφορες απαιτήσεις έργων. Ο σχεδιασμός ορθογώνιας διατομής του αγωγού διαύλου ενισχύει την ικανότητα μεταφοράς ρεύματος και βελτιώνει την απαγωγή θερμότητας, εξασφαλίζοντας αποδοτική λειτουργία υπό συνθήκες υψηλού φορτίου.
| Ονομαστική Τάση | 380V / 660V |
| Περίβλημα | Κράμα Αλουμινίου |
| Τύπος Εγκατάστασης | Εσωτερικού/Εξωτερικού Χώρου |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 1000A |
| Ονομαστική Ισχύς | 3.3kV-36kV |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50-60HZ |
| Τύπος Προϊόντος | Busway |
| Κλάση Μόνωσης | F |
| Σχήμα Αγωγού Διαύλου | Ορθογώνιο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
Το Ηλεκτρικό Busway Ohory έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις αυστηρές απαιτήσεις των σύγχρονων συστημάτων ηλεκτρικής διανομής, καθιστώντας το ιδανικό για:
Η Ohory προσφέρει προσαρμοσμένα προϊόντα Ηλεκτρικού Busway σχεδιασμένα για να καλύπτουν συγκεκριμένες απαιτήσεις. Το σύστημα busway μας είναι πιστοποιημένο με ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας κορυφαία ποιότητα και αξιόπιστη απόδοση.
Λεπτομέρειες Παραγγελίας:
Η αφοσιωμένη ομάδα τεχνικής υποστήριξης μας διασφαλίζει βέλτιστη απόδοση και αξιοπιστία μέσω:
Τα προϊόντα Ηλεκτρικού Busway συσκευάζονται προσεκτικά με αντιστατικά υλικά και αφρό υψηλής πυκνότητας για μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά. Τα εξαρτήματα τοποθετούνται σε στιβαρά ξύλινα κιβώτια ή ενισχυμένα χαρτοκιβώτια, με φιλικά προς το περιβάλλον υλικά συσκευασίας που συμμορφώνονται με τα διεθνή πρότυπα αποστολής.
Επιλογές Αποστολής: Θαλάσσια μεταφορά, αεροπορική μεταφορά και χερσαία μεταφορά με υπηρεσίες παρακολούθησης και έγκαιρες ενημερώσεις.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Ηλεκτρικό Busway είναι μια εξαιρετικά αποδοτική και αξιόπιστη λύση σχεδιασμένη για να καλύπτει τις απαιτητικές ανάγκες διανομής ενέργειας τόσο σε εσωτερικούς όσο και σε εξωτερικούς χώρους. Αυτό το πρωτοποριακό ηλεκτρικό προϊόν αγωγού διαύλου προσφέρει ευέλικτη και προσαρμόσιμη μετάδοση ηλεκτρικής ενέργειας, καθιστώντας το ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και υποδομικές εφαρμογές.
Σχεδιασμένο με ακρίβεια, αυτό το σύστημα ηλεκτρικού busway παρέχει ανώτερη απόδοση, ασφάλεια και ευκολία εγκατάστασης, προσαρμοζόμενο απρόσκοπτα σε διάφορες απαιτήσεις έργων. Ο σχεδιασμός ορθογώνιας διατομής του αγωγού διαύλου ενισχύει την ικανότητα μεταφοράς ρεύματος και βελτιώνει την απαγωγή θερμότητας, εξασφαλίζοντας αποδοτική λειτουργία υπό συνθήκες υψηλού φορτίου.
| Ονομαστική Τάση | 380V / 660V |
| Περίβλημα | Κράμα Αλουμινίου |
| Τύπος Εγκατάστασης | Εσωτερικού/Εξωτερικού Χώρου |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 1000A |
| Ονομαστική Ισχύς | 3.3kV-36kV |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50-60HZ |
| Τύπος Προϊόντος | Busway |
| Κλάση Μόνωσης | F |
| Σχήμα Αγωγού Διαύλου | Ορθογώνιο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
Το Ηλεκτρικό Busway Ohory έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις αυστηρές απαιτήσεις των σύγχρονων συστημάτων ηλεκτρικής διανομής, καθιστώντας το ιδανικό για:
Η Ohory προσφέρει προσαρμοσμένα προϊόντα Ηλεκτρικού Busway σχεδιασμένα για να καλύπτουν συγκεκριμένες απαιτήσεις. Το σύστημα busway μας είναι πιστοποιημένο με ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας κορυφαία ποιότητα και αξιόπιστη απόδοση.
Λεπτομέρειες Παραγγελίας:
Η αφοσιωμένη ομάδα τεχνικής υποστήριξης μας διασφαλίζει βέλτιστη απόδοση και αξιοπιστία μέσω:
Τα προϊόντα Ηλεκτρικού Busway συσκευάζονται προσεκτικά με αντιστατικά υλικά και αφρό υψηλής πυκνότητας για μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά. Τα εξαρτήματα τοποθετούνται σε στιβαρά ξύλινα κιβώτια ή ενισχυμένα χαρτοκιβώτια, με φιλικά προς το περιβάλλον υλικά συσκευασίας που συμμορφώνονται με τα διεθνή πρότυπα αποστολής.
Επιλογές Αποστολής: Θαλάσσια μεταφορά, αεροπορική μεταφορά και χερσαία μεταφορά με υπηρεσίες παρακολούθησης και έγκαιρες ενημερώσεις.