| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι ένα εξαιρετικά αποδοτικό και αξιόπιστο σύστημα λεωφορείων που έχει σχεδιαστεί για σύγχρονα δίκτυα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Μηχανολογημένα για λειτουργία σε ονομαστική τάση 380V/660V με εύρος συχνοτήτων 50-60HzΤο σύστημα αυτό είναι ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και μεγάλες υποδομές όπου η σταθερή παροχή ενέργειας και η ασφάλεια είναι πρωταρχικής σημασίας.
Με ισχυρή ονομαστική ισχύ 1000A, η γραμμή αυτή μπορεί να χειριστεί σημαντικά ηλεκτρικά φορτία, διατηρώντας την αποτελεσματικότητα και την ασφάλεια.Το ορθογώνιο σχήμα busbar μεγιστοποιεί την αγωγική επιφάνεια, μειώνοντας την αντίσταση και την παραγωγή θερμότητας κατά τη λειτουργία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ηλεκτρικός δρόμος |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Κατηγορία ισχύος | 3.3kV-36kV |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
Το Ohory Electric Busway έχει σχεδιαστεί για απαιτητικά συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας σε διάφορους τομείς.
Το σύστημα είναι πιστοποιημένο από το ISO 9001, το UL, το IEC, το CNAS και το CMA, εξασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Η Ohory Electric Busway προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για να ανταποκριθεί στις συγκεκριμένες απαιτήσεις του έργου.
Η εξειδικευμένη ομάδα τεχνικής υποστήριξης παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες, όπως:
Δεσμευόμαστε να παρέχουμε άμεσες και αποτελεσματικές λύσεις για να διασφαλίσουμε τη συνεχή και ασφαλή λειτουργία του συστήματος ηλεκτρικών λεωφορείων.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι ένα εξαιρετικά αποδοτικό και αξιόπιστο σύστημα λεωφορείων που έχει σχεδιαστεί για σύγχρονα δίκτυα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Μηχανολογημένα για λειτουργία σε ονομαστική τάση 380V/660V με εύρος συχνοτήτων 50-60HzΤο σύστημα αυτό είναι ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και μεγάλες υποδομές όπου η σταθερή παροχή ενέργειας και η ασφάλεια είναι πρωταρχικής σημασίας.
Με ισχυρή ονομαστική ισχύ 1000A, η γραμμή αυτή μπορεί να χειριστεί σημαντικά ηλεκτρικά φορτία, διατηρώντας την αποτελεσματικότητα και την ασφάλεια.Το ορθογώνιο σχήμα busbar μεγιστοποιεί την αγωγική επιφάνεια, μειώνοντας την αντίσταση και την παραγωγή θερμότητας κατά τη λειτουργία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ηλεκτρικός δρόμος |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Κατηγορία ισχύος | 3.3kV-36kV |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
Το Ohory Electric Busway έχει σχεδιαστεί για απαιτητικά συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας σε διάφορους τομείς.
Το σύστημα είναι πιστοποιημένο από το ISO 9001, το UL, το IEC, το CNAS και το CMA, εξασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Η Ohory Electric Busway προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για να ανταποκριθεί στις συγκεκριμένες απαιτήσεις του έργου.
Η εξειδικευμένη ομάδα τεχνικής υποστήριξης παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες, όπως:
Δεσμευόμαστε να παρέχουμε άμεσες και αποτελεσματικές λύσεις για να διασφαλίσουμε τη συνεχή και ασφαλή λειτουργία του συστήματος ηλεκτρικών λεωφορείων.