| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι μια προηγμένη ηλεκτρική λύση που σχεδιάστηκε για απαιτητικά συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Αυτό το προϊόν προσφέρει εξαιρετική ευελιξία και αξιοπιστία για βιομηχανικά, εμπορικές και υποδομές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος προϊόντος | Οδός |
| Υλικό στέγασης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
Το σύστημα Electric Busway είναι ιδανικό για μεγάλα εμπορικά κτίρια, εργοστάσια παραγωγής, κέντρα δεδομένων και κόμβους μεταφορών που απαιτούν αξιόπιστη τριφασική διανομή ηλεκτρικής ενέργειας.
Η Ohory προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξατομίκευσης για συστήματα ηλεκτρικού λεωφορείου με ονομαστική ισχύ από 3,3kV έως 36kV. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 188 μέτρα με συσκευασία προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις σας.
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, διαδικασίες συντήρησης, αντιμετώπιση προβλημάτων και αναβαθμίσεις συστήματος.Παρέχουμε λεπτομερή τεκμηρίωση και εκπαιδευτικές συνεδρίες για να εξασφαλίσουμε βέλτιστη απόδοση και μακροζωία του συστήματος.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι μια προηγμένη ηλεκτρική λύση που σχεδιάστηκε για απαιτητικά συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Αυτό το προϊόν προσφέρει εξαιρετική ευελιξία και αξιοπιστία για βιομηχανικά, εμπορικές και υποδομές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος προϊόντος | Οδός |
| Υλικό στέγασης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
Το σύστημα Electric Busway είναι ιδανικό για μεγάλα εμπορικά κτίρια, εργοστάσια παραγωγής, κέντρα δεδομένων και κόμβους μεταφορών που απαιτούν αξιόπιστη τριφασική διανομή ηλεκτρικής ενέργειας.
Η Ohory προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξατομίκευσης για συστήματα ηλεκτρικού λεωφορείου με ονομαστική ισχύ από 3,3kV έως 36kV. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 188 μέτρα με συσκευασία προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις σας.
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, διαδικασίες συντήρησης, αντιμετώπιση προβλημάτων και αναβαθμίσεις συστήματος.Παρέχουμε λεπτομερή τεκμηρίωση και εκπαιδευτικές συνεδρίες για να εξασφαλίσουμε βέλτιστη απόδοση και μακροζωία του συστήματος.