| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι μια εξαιρετικά αποδοτική και αξιόπιστη λύση σχεδιασμένη για σύγχρονα συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.,το οποίο το καθιστά ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και θεσμικές εφαρμογές.
Διαθέτουν μονωτική τάξη F για εξαιρετική θερμική αντοχή, ευέλικτες διαμορφώσεις 3-φασικών μπάρων, ορθογώνιους αγωγούς χαλκού για βέλτιστη ροή ρεύματος,και προστασία IP65 κατά της εισόδου σκόνης και νερού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60HZ |
| Τάξη μόνωσης | F |
Ο δρόμος Ohory Electric Busway έχει σχεδιαστεί για διάφορες εφαρμογές διανομής ηλεκτρικής ενέργειας, συμπεριλαμβανομένων βιομηχανικών εγκαταστάσεων, εμπορικών κτιρίων, κέντρων δεδομένων και μεγάλων έργων υποδομής.Το ανθεκτικό περίβλημά του από κράμα αλουμινίου και η κατηγορία μόνωσης F εξασφαλίζουν ανώτερη αντοχή και ασφάλεια σε απαιτητικές συνθήκες.
Πιστοποιημένο από το ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Η Ohory προσφέρει εξατομικευμένα προϊόντα Electric Busway κατασκευασμένα με υψηλής ποιότητας αγωγούς χαλκού και ανθεκτικό περίβλημα από κράμα αλουμινίου.με επιβεβαιωμένη τιμολόγηση με βάση τις προδιαγραφές των προϊόντων και τον όγκο παραγγελιών.
Η εξειδικευμένη τεχνική ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών εγκατάστασης, αντιμετώπισης προβλημάτων, συμβουλών συντήρησης και αναβαθμίσεων συστήματος.βοήθεια επί τόπου, τηλεδιάγνωση και εκπαιδευτικές συνεδρίες προσωπικού για τη διασφάλιση βέλτιστης απόδοσης και μακροζωίας του συστήματος.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι μια εξαιρετικά αποδοτική και αξιόπιστη λύση σχεδιασμένη για σύγχρονα συστήματα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.,το οποίο το καθιστά ιδανικό για βιομηχανικές, εμπορικές και θεσμικές εφαρμογές.
Διαθέτουν μονωτική τάξη F για εξαιρετική θερμική αντοχή, ευέλικτες διαμορφώσεις 3-φασικών μπάρων, ορθογώνιους αγωγούς χαλκού για βέλτιστη ροή ρεύματος,και προστασία IP65 κατά της εισόδου σκόνης και νερού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60HZ |
| Τάξη μόνωσης | F |
Ο δρόμος Ohory Electric Busway έχει σχεδιαστεί για διάφορες εφαρμογές διανομής ηλεκτρικής ενέργειας, συμπεριλαμβανομένων βιομηχανικών εγκαταστάσεων, εμπορικών κτιρίων, κέντρων δεδομένων και μεγάλων έργων υποδομής.Το ανθεκτικό περίβλημά του από κράμα αλουμινίου και η κατηγορία μόνωσης F εξασφαλίζουν ανώτερη αντοχή και ασφάλεια σε απαιτητικές συνθήκες.
Πιστοποιημένο από το ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Η Ohory προσφέρει εξατομικευμένα προϊόντα Electric Busway κατασκευασμένα με υψηλής ποιότητας αγωγούς χαλκού και ανθεκτικό περίβλημα από κράμα αλουμινίου.με επιβεβαιωμένη τιμολόγηση με βάση τις προδιαγραφές των προϊόντων και τον όγκο παραγγελιών.
Η εξειδικευμένη τεχνική ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών εγκατάστασης, αντιμετώπισης προβλημάτων, συμβουλών συντήρησης και αναβαθμίσεων συστήματος.βοήθεια επί τόπου, τηλεδιάγνωση και εκπαιδευτικές συνεδρίες προσωπικού για τη διασφάλιση βέλτιστης απόδοσης και μακροζωίας του συστήματος.