| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι ένα προηγμένο και αξιόπιστο σύστημα λεωφορείων σχεδιασμένο για σύγχρονα δίκτυα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Αυτό το σύστημα παρέχει εξαιρετικές επιδόσεις και ασφάλεια για βιομηχανικά, εμπορικά και μεγάλα έργα υποδομής.
Με ονομαστική ισχύ 1000A, ο ηλεκτρικός δρόμος διασφαλίζει αποτελεσματική και σταθερή μετάδοση ισχύος, ικανή να χειρίζεται με ευκολία σημαντικά ηλεκτρικά φορτία.Η ανθεκτική μόνωση κλάσης F παρέχει εξαιρετική θερμική αντοχή, επιτρέποντας την ασφαλή λειτουργία σε υψηλές θερμοκρασίες χωρίς να θίγεται η απόδοση ή η μακροζωία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
Ο ηλεκτρικός δρόμος του Ohory είναι πιστοποιημένος απόISO 9001 UL ΔΕΠ ΚΝΑΣ ΚΑΠκαι έχουν σχεδιαστεί για διάφορες εφαρμογές διανομής ενέργειας:
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής με τους ακόλουθους όρους:
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει:
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 Meters |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | According To Requirement |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway είναι ένα προηγμένο και αξιόπιστο σύστημα λεωφορείων σχεδιασμένο για σύγχρονα δίκτυα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας.Αυτό το σύστημα παρέχει εξαιρετικές επιδόσεις και ασφάλεια για βιομηχανικά, εμπορικά και μεγάλα έργα υποδομής.
Με ονομαστική ισχύ 1000A, ο ηλεκτρικός δρόμος διασφαλίζει αποτελεσματική και σταθερή μετάδοση ισχύος, ικανή να χειρίζεται με ευκολία σημαντικά ηλεκτρικά φορτία.Η ανθεκτική μόνωση κλάσης F παρέχει εξαιρετική θερμική αντοχή, επιτρέποντας την ασφαλή λειτουργία σε υψηλές θερμοκρασίες χωρίς να θίγεται η απόδοση ή η μακροζωία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Διαμονή | Σύνθετα αλουμινίου |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
Ο ηλεκτρικός δρόμος του Ohory είναι πιστοποιημένος απόISO 9001 UL ΔΕΠ ΚΝΑΣ ΚΑΠκαι έχουν σχεδιαστεί για διάφορες εφαρμογές διανομής ενέργειας:
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής με τους ακόλουθους όρους:
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει: