| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 μέτρα |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 μέτρα |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα μπάρας οδήγησης | Τετράγωνο |
| Κατηγορία τάσης | 600V |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Διαμόρφωση μπάρας διακόπτη | 3 φάσεις, 3 καλώδια ή 3 φάσεις, 4 καλώδια |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |