| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 μέτρα |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway μας αντιπροσωπεύει μια πρωτοποριακή λύση για συστήματα διανομής ενέργειας, προσφέροντας άψογη απόδοση και αξιοπιστία για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.Διατίθεται και στα δύο 3-Φάση, 3-Wire και 3-Phase, 4-Wire διαμορφώσεις, αυτή η ευπροσάρμοστη λύση προσαρμόζεται σε διάφορες ηλεκτρικές ρυθμίσεις.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Υλικό στέγασης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Κατηγορία ισχύος | 3.3kV-36kV |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60HZ |
Η Ohory Electric Busway είναι πιστοποιημένη με τα πρότυπα ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας υψηλή ποιότητα και ασφάλεια για διάφορες εφαρμογές:
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 188 μέτρων και ευέλικτες επιλογές συσκευασίας, η λύση αυτή προσαρμόζεται σε έργα κάθε μεγέθους.
| Ονομασία μάρκας: | Ohory |
| Τροποποιημένο: | 188 μέτρα |
| Τιμή: | Confirm Price Based On Product |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Όροι πληρωμής: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Το Electric Busway μας αντιπροσωπεύει μια πρωτοποριακή λύση για συστήματα διανομής ενέργειας, προσφέροντας άψογη απόδοση και αξιοπιστία για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.Διατίθεται και στα δύο 3-Φάση, 3-Wire και 3-Phase, 4-Wire διαμορφώσεις, αυτή η ευπροσάρμοστη λύση προσαρμόζεται σε διάφορες ηλεκτρικές ρυθμίσεις.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 380V / 660V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Τάξη μόνωσης | F |
| Υλικό στέγασης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος εγκατάστασης | Εντός/εξωτερικά |
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Κατηγορία ισχύος | 3.3kV-36kV |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50-60HZ |
Η Ohory Electric Busway είναι πιστοποιημένη με τα πρότυπα ISO 9001, UL, IEC, CNAS και CMA, εξασφαλίζοντας υψηλή ποιότητα και ασφάλεια για διάφορες εφαρμογές:
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 188 μέτρων και ευέλικτες επιλογές συσκευασίας, η λύση αυτή προσαρμόζεται σε έργα κάθε μεγέθους.